• grootste aanbod
  • vanaf € 325,-
  • geen borg
  • huurtoeslag
  • makkelijk doorverhuizen

Weenapad 53C

€ 449,75

Excl. servicekosten

KamerOffline

Kamer

23m²

1 Kamer

Omschrijving

Interesse om te wonen dichtbij het CS Rotterdam en Centrum? reageer op de advertentie

Huize TjoekTjoek??("Altijd op het verkeerde spoor") is op zoek naar een nieuwe huisgenote!
Wij zijn Karlijn (19) en Lea (20), twee studenten die op zoek naar een vrouw tussen de 18 en 20 jaar. Huize TjoekTjoek is een queer-friendly huis. Dingen die we gezellig vinden? Samen bordspelletjes doen, een film kijken, samen koken of een biertje doen op het dakterras. We eten bijna elke avond samen.

Lea zit in haar tweede jaar bij de opleiding communicatie op de Hogeschool Rotterdam. Ze houdt van puzzelen, festivals bezoeken, zeilen en miniatuur huisjes bouwen. Koken en bakken vindt ze ook erg leuk. Verder is ze soms in de sportschool om de hoek te vinden. 

Karlijn zit in haar tweede jaar van econometrie aan de Erasmus Universiteit. Ze is actief lid bij haar studievereniging en bij de tennisvereniging. Ze houdt van koken, lezen, concerten, films kijken en karaoke met vrienden.

Allebei zitten we niet bij een studentenvereniging.

Je krijgt een ruime kamer in het leuke Weenapad gebouw wat echt 5 minuutjes lopen is naar Rotterdam Centraal. De Dirk en de Albert Heijn zitten op loopafstand. In het huis hebben we een eigen wasmachine en droger. En een sfeervolle opgeruimde eetkeuken met een barretje.
Zie je dit helemaal zitten? Stuur dan vooral een berichtje. Leuk als je wat over jezelf verteld. Laat weten wat je favoriete station is :)
Groetjes en wie weet tot op de hospi!

Kenmerken

Adres

District

Energielabel

Advertentienummer

Woongebouw

Locatie

In de buurt