Hoi! Ik ben Kim, 23 jaar, en ik ben op zoek naar twee leuke (vrouwelijke) huisgenootjes om mijn fijne, ruime huis compleet te maken.
Overdag ben ik druk met mijn scriptie voor de Master Industrial Ecology (Leiden/Delft) en werk ik in Leiden. Ik ben dan ook op zoek naar iemand die in haar Master zit of werkt. In mijn vrije tijd ben ik graag actief en sociaal; ik hou enorm van (vega) koken, ben fan van yoga en breng zomerse dagen graag door in de zon op mijn racefiets. Daarnaast kan ik ook heel goed genieten van een filmavond, creatief bezig zijn of een leuk feestje.
Ik zoek twee gezellige, relaxte en opgeruimde huisgenootjes die hun eigen leven hebben, maar het ook leuk vinden om zo nu en dan samen te eten, een spelletje te spelen of gewoon even bij te praten. Geen verplichtingen, maar een fijne, ontspannen sfeer waarin iedereen zich thuis voelt.
Over het huis:
Drie ruime kamers van ongeveer 23m²;
️ Grote woonkeuken met bank en tv;
Eigen washok/berging;
Toilet en badkamer;
☀️ Een heerlijk balkon op het zuiden en dakterras, ideaal om te genieten van de zon;
Zie jij je hier al wonen met mij? Stuur me een berichtje en vertel iets over jezelf. Misschien zien we elkaar binnenkort!
Kruisplein 51A
€ 383,42
Excl. servicekosten
KamerOffline





Kamer
23m²
Omschrijving
Twee vrouwelijke huisgenootjes gezocht!
Kenmerken
Adres
Advertentienummer
Woongebouw
Locatie
In de buurt
Kamer
Deze woonruimte is offline.