• grootste aanbod
  • vanaf € 325,-
  • geen borg
  • huurtoeslag
  • makkelijk doorverhuizen

Kruisplein 83B

Stadscentrum

€ 383,42

Excl. servicekosten

KamerOffline

Kamer

22m²

2 Kamers

Omschrijving

Mannelijke huisgenoot gezocht!

Hey mogelijk nieuwe huisgenoot,

Wij Joeri en René zijn twee super gave mannen die in hun afrondingsfase van hun studie zitten. De een doet een groene studie, de ander een blauwe. Wij houden van voetbal en bier. Maar waag het niet om ons op deze twee ‘platte’ onderwerpen te be-/veroordelen. We lullen namelijk over veel meer van dit leven!

Wij zijn op zoek naar een super gaaf persoon die ons woonteam komt versterken. Ons voorkeur gaat uit naar iemand die net als ons enige woon-/studie-/werkervaring heeft in het buitenland. Of iemand die zonder deze ervaring een vrijgeestig persoon is. Het maakt ons niet uit welke gender je hebt, wat je gelooft of wat je stemt. We hopen dat je net als ons een mens bent die in staat is om andere in hun waarde te laten, die in staat is op om op zijn/haar bek te gaan en die in staat is tot grootse dingen zoals het besturen van een boot of het redden van onze leefomgeving. 

De netheid van ons huishouden is vrij relatief. De een zal zeggen een bende, de ander vindt het schoon. Het kan hier altijd schoner, maar vergeleken met Rob Geus z’n studentenhuisbezoeken is het super schoon. Hier proberen we het op eigen initiatief schoon te houden. Maar als dit niet genoeg is en je woongenot gaat daardoor sterk achteruit, dan praten we graag met elkaar om tot een schoonmaakrooster te komen.

Verder eten we met elkaar, maar ook afzonderlijk. We zitten beide in de wooncommissie en vergaderen soms ook in ons huis. Soms tot in de late uurtjes. Naast dat we beide afzonderlijk wel eens vrienden thuis uitnodigen voor een klein feestje of met O&N voor een groots feest. We zijn dus wel in voor een feestje, maar verwacht niet dat elk weekend ons huis vol zit. Bij verre van zelfs. Elke week feest is leuk, maar liever niet elke week hier.

Als je niet perfect in ons plaatje past, kan je alsnog wel een gaaf persoon zijn die de potentie heeft om super gaaf te worden. Ook dan zouden we het waarderen dat je komt hospiteren.

We gaan proberen de hospiteeravond een beetje gezellig te maken, waar niks moet en (bijna) alles mag. Waar je ook zin in hebt, we hopen dat je zin in ons en ons huis hebt!

Met roodwitte groet,

Joeri en René

Kenmerken

Adres

District

Locatie

Advertentienummer

Woongebouw

Locatie

In de buurt